Vystupující

Deep Silent - kapela z Bechyně mající šest členů. Zkoušeli spolu teprve tři měsíce, a zahráli pět známých písniček. Bylo to jejich první vystoupení, které i přes komplikace před koncertem, zvládli dobře. Složení : Duky, Pupík, Dejf, Kordy, Košík a Máca.

Fallen Ocelot - přijeli k nám až z daleké Blatné. Hrajou metal-rock. Jednoho dubnového dne roku 2004 se po hodině hudební nauky sešli a zahráli si pár písniček. Pak je napadlo založit kapelu a od té doby se pokouší hrát.V listopadu roku 2008 jsme se vydali do Čestického studia Hellsound (vedeného Honzou Kapákem z Avenger) pro své první nahrávky. Natočili jsme singl The first obsahující 3 skladby: Magic world, Zlá předtucha a War terror for men. V únoru roku 2009 se konal oficiální křest singlu v Bezdědovickém pubu. V tomto roce jsme opět zavítali do Hellsoundu a nahráli song s názvem Metal je náš. Složení bandy : Vinšík, Matěj, Pawča a Honza.

Waterpipe - také bechyňská kapela. Kluci hrajou převzané písničky především od Vodovodů. Složení kapely : Kufy, Máslo, Kordy a Matý :-)

Žlutý Fijalky - kapelka, vracející se ke kořenům bigbeatu. Jejich snažení začalo před zhruba 15ti lety. Po roce hraní si ale dali pauzičku,aby nabrali dost sil na další útok na pódia kulturáků po celém jihočeském kraji. Po omlazení poloviny kapelky a zhruba půlročním trápení v místní pastoušce se pokusili odmaturovat na prvním koncertu. Nyní se už tři roky snaží rozhejbat každého posluchače, který navštíví koncert či vystoupení svižným rytmem a českými texty! Složení : Slamák, Kisák, Míla a Cápa.

Coma Hepatis - banda bechyňských vyvrhelůhrající dost dobrej hardcore. Jako první nás zpěvák Láďa přivítal slovy : "Jestli Vás to nebaví běžte do píči ! " a opravdu někteří bohužel poslechli, ale pouze k jejich smůle. Předvedli skvělý výkon, který stál za to vidět. Banda hraje ve složení : Láďa, Pavel, Méďa a Kisák.

A všichni co se zúčastnili soutěží :-)

Poděkování na přípravě 1. ročníku patří Kufymu, Máslovi, zvukařům - pánům Kocourkovi a Bártovi, osvětlovači - Kubovi, vystupujícím kapelám a všem co se na této akci podíleli a zúčastnili se jí.
Nechte si zasílat novinky přímo do Vaší emailové schránky
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one